Туристична агенція

Понеділок - п'ятниця: з 10:00 до 17:00 Субота та неділя: lock

проспект Грушевського, 13/1

м. Коломия 78200

Показати на мапі

Швеція, Латвія та Данія зняли всі ковідні обмеження на в’їзд!

06.04.2022

За останніх декілька днів одразу три країни Європейського Союзу скасували обмеження через COVID-19 на перетин власних кордонів. Зауважимо, що для українців, що рятуються від війни, в’їзд у майже всі країни ЄС можливий без жодних ковідних обмежень.

Швеція 🇸🇪

На урядовому порталі Швеції повідомили про скасування заборони з 1 квітня 2022 року на в’їзд до Швеції з країн, які не входять до ЄС/ЄЕЗ. Це означає, що тепер не потрібно пред’являти сертифікат про вакцинацію та результати тестування при в’їзді в країну. У березні 2020 року було запроваджено тимчасову заборону на в’їзд до Швеції для іноземних громадян, які подорожують із країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ. З 1 квітня 2022 року COVID-19 більше не класифікуватиметься як загроза громадському здоров’ю та суспільству. “Ми вже зняли заборону на в’їзд до ЄС. Тепер уряд вирішив не продовжувати заборону на в’їзд із третіх країн. Це значно полегшить усім тим, кому не дозволили приїхати до Швеції останніми роками через пандемію”, – каже міністр юстиції та внутрішніх справ Морган Йохансон.

Латвія 🇱🇻

Починаючи з 1 квітня 2022 року мандрівникам, які в’їжджають до Латвії більше не потрібно надавати свідоцтво про вакцинацію або одужання або підтвердження негативного результату тесту на COVID-19. В’їзд до Латвії із країн дуже високого ризику заборонено, але на даний час Латвія не віднесла жодної країни до цієї категорії. Слідкуйте за оновленнями на веб-сайті Центру контролю та профілактики захворювань. Заборона на в’їзд із країн дуже високого ризику не поширюється на осіб, що подорожують до Латвії з метою: працевлаштування, виконання зобов’язань або запрошень передбачених правоохоронними органами (прокуратурою, судом), навчання, возз’єднання сім’ї, отримання медичних послуг, транзиту, супроводження неповнолітніх дітей, повернення в місце постійного проживання, відвідування похорону, в’їзду з інших гуманітарних причин

Данія 🇩🇰

Загальні обмеження щодо COVID-19 більше не діють у Данії. З 29 березня уряд скасував усі вимоги пов’язані з COVID для тих хто подорожує в країну. Мандрівникам більше не потрібно надавати докази того, що вони повністю вакциновані від COVID-19, надавати негативний тест на COVID-19 чи проходити тестування по прильоту. Однак на борту літака у вас можуть попросити сертифікат COVID-19, а під час відвідування будинків для людей похилого віку, соціальних установ та лікарень – можуть діяти вимоги щодо масок для обличчя. Зауважте, що підприємствам та приватним культурним закладам дозволяється встановлювати власні вимоги щодо масок, сертифікатів на COVID-19 тощо. Будь ласка, дотримуйтесь таких вимог.
Інформація з http://lowcostavia.com.ua/sweden-denmark-latvia-no-entry-restrictions/