Туристична агенція

Понеділок - п'ятниця: з 10:00 до 17:00 Субота та неділя: lock

проспект Грушевського, 13/1

м. Коломия 78200

Показати на мапі

Карпатський випускний

Вартість

від 1545 грн.

Тривалість

3

Дати туру

19/06/20/; 24/06/20; 29/06/20

Транспорт

автобус icon

Забронювати тур
Blue Brushstroke Moms Influencer Asymmetry Instagram Post Set (91)
Blue Brushstroke Moms Influencer Asymmetry Instagram Post Set (90)
Blue Brushstroke Moms Influencer Asymmetry Instagram Post Set (91)-min-slide
Blue Brushstroke Moms Influencer Asymmetry Instagram Post Set (90)-min-slide

Програма туру

День 1


09:00 Виїзд зі Львова. Верхня Грабівниця - В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.Переїзд в Чинадійово. Санаторій «Карпати». В 1840 р. в урочищі Берегвар, що на Мукачівщині був збудований мисливський будиночок графів Шерборнів, який в подальшому реконструювали в один з найгарніших замків країни. Ця видатна пам'ятка архітектури Закарпаття XIX ст. – замок Шенборна, спроектований кращими майстрами з Європи. В Німеччині зустрічаються замки, в яких кількість веж відповідає кількості днів у році. У проекті замка Шенборна за основу взятий астрономічний рік. Оригінальність цього замку в тому, що кількість вікон відповідає кількості днів у році (365), кімнати – кількості тижнів (52), входи – кількості місяців (12).ОбідПісля обіду Вас чекає купання у басейні із термальними лікувальними водами високої мінералізації (2 год. купання). Переїзд в Берегівський район. Поселення. Вечеря. Ночівля.

День 2


Сніданок.Виїзд 9:00.Переїзд в Мукачево. Екскурсія по Мукачівському замку – це один з найвидатніших пам’яток історії та військової архітектури ХІV-XVII ст. Це зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, в якому поєднані різні стилі.Цей замок був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, яке побудували для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами.Переїзд в Ужгород.Ужгородський замокУ нижній течії гірської річки Уж , розкинулося по обох берегах старовинне місто Ужгород, історія якого налічує більше тисячі років. І всі ці довгі століття вартовим його є древній замок, розташований на одному з семи пагорбів на правому березі річки. Ужгородський замок побудований за типом західноєвропейських фортець. Він складався з стін з кутовими бастіонами і допоміжних зовнішніх зміцнень (палісад і двоє воріт), званих Гусарським замком. З історією замку пов'язано безліч легенд. З 1945 р. приміщення замку передані під краєзнавчий музей. Тут знаходиться найбільша в Україні колекція бронзових скарбів і кельтських предметів старовини , цікава нумізматична колекція з понад 12 тис. експонатів і колекція народних музичних інструментів.Обід.Квест по місту Ужгород.Повернення в готель.Вечеря та дискотека!!

День 3


Сніданок і виїздПриїзд на озеро Синевир.Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.Реабілітаційний центр бурого ведмедя.Обід.Далі ми відвідаємо водоспад Шипіт .Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.Повернення до Львова орієнтовно о 23:00.

До вартості входить:

  • проїзд автобусом єврокласу
  • проживання (2 ночі) - міні – готель Берегівського району, 2-3 місні номери з вигодами
  • дискотека квест
  • по місту Ужгороду екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах
  • страхування на час подорожі супровід керівника групи

Додаткова інформація та послуги:

  • харчування
  • вхідні квитки в туристичні об’єкти та дегустації
  • Якщо Вас формується група більше 15 осіб, то 1 супроводжуючий їде безкоштовно. (супроводжуючий не оплачує вартість туру, але вхідні квитки та харчування оплачуються на загальних умовах). Додаткові знижки на дітей на цей тур не поширюються.